Звіти

Дизельний Passat-універсал для Андрія

Шукали для Андрія Volkswagen Passat у кузові універсал. Пасат – народний автомобіль. Його люблять за економічність з палива, хорошу динаміку. Він не вибагливий і комфортний.

Клієнт живе в області. Тому шукав універсал. Його і підвантажити зручно (об'єм багажного відсіку 650 літрів) і повний привід є щоб взимку простіше було, а влітку можна виїхати на природу, на легкий пікнік.

Андрій замовив пакет "Преміум" - огляд трьох автомобілів. У результаті дивилися два Пасата і один Рено Кенго (це для батька клієнта).

Перший Пасат виявився майже повністю фарбованим + пробіг не відповідав (на коробці не дублювався). Тому цей автомобіль я не пропустив по кузову та пробігу.

Другий Пасат був 2016 року, 2.0 дизель, повний заженуть. Кузов виявився весь. Перевірили на СТО всі системи, і я відрекомендував автомобіль клієнту. Після огляду були мінімальні зауваження щодо гальмівних дисків із колодками та запотівання роздатки, які дозволили сторгувати 700$. 

Разом клієнт отримав потужний і місткий автомобіль у чудовому стані. А познайомилися ми, коли я возив його брата до Рівного на огляд Гранд Вітари. Дорогою під час спілкування він зрозумів, що я розбираюся в автомобілях. І одразу після повернення з Рівного він замовив автопідбір. Перевірки та оформлення зайняли лише 2 дні.