Статті

Послуга автопідбору – що увімкнено?

В наш час ринок б/у авто став дуже популярним, адже найчастіше там можна придбати хорошу машину за розумною ціною. Безумовно, це має певний сенс, і досить велика кількість покупців між вживаною та новою машиною все частіше вибирають вживані авто. Але часто буває і так, що покупець стикається з несумлінним продавцем чи шахраєм.

За нинішнього темпу життя багатьом людям не вистачає часу самим зайнятися підбором відповідного авто, тому все частіше вони вдаються до послуг досвідчених фахівців. У досить великих містах, таких, як Харків, послуги професійних експертів дуже затребувані.


Що входить в автопідбір

Після того, як ви уклали договір з компанією на автопідбір, вам уже не потрібно витрачати свій час – за вас зроблять фахівці. Спочатку вони займаються пошуком авто, яке підходить під задані вами критерії. Під час пошуку аналізуються оголошення та переглядаються всі доступні пропозиції. Побажання клієнта про марку, модель, тип кузова, вартість тощо обумовлюється під час укладання договору.

Коли підходящий автомобіль знайдено, експерт переходить до наступних дій:

Проводить огляд салону та кузова. Тут важливо визначити цілісність конструкції, наявність перекосів, виявити сліди корозії. # nbsp;
Вимірює ЛКП.
Перевіряє, як працює двигун та інші вузли, а також електрика та її складові.
Перевіряє функціонування електроніки.

Також експерт обов'язково перевіряє всі документи на автомобіль. # nbsp;

Основні плюси автопідбору # nbsp;

Переваги послуги підбору авто безперечні, і кожен, хто звертався до таких фахівців, міг у цьому переконатися:

спеціаліст підбере вам авто за доступною ціною;
буде проведено комп'ютерну діагностику та перевірку на стенді, а також повний техогляд;
реєстрація авто буде швидкою, і не виникне жодних проблем;
вам не доведеться аналізувати всі пропозиції та займатися пошуком авто, що суттєво заощадить ваш час.

Клієнти компаній, що надають послуги з підбору автомобіля, повністю захищені від різних неприємностей, таких як технічні поломки або проблемні документи.