Звіти

Renault Megane для Назара

Назар звернувся по автопідбір під ключ. Хотів знайти Renault Megane. Комплектацію хотів принципово BOSE (високоякісна акустика із сабвуфером). Бюджет був мінімальний – 8000$.

Я сказав клієнту, що бюджет на таку комплектацію недостатній. У цей бюджет можна дивитися мінімальну комплектацію, але у гідному стані. А якщо з BOSE це буде авто у сумнівному стані. Що робити. Ринок диктує ціни. # nbsp;

Клієнт мене вислухав, але продовжував наполягати на 8000 $ та BOSE. У цей момент я мав вільний час і спортивний інтерес. Тож я взявся за пошук.

Після перших 5 переглянутих Меганов клієнт зрозумів: щось цікаве за цей бюджет навряд чи ми знайдемо. Тоді почали дивитися комплектації скромніше. Але навіть у цьому випадку стикалися з тим, що машини були наголошені, проблемні з технічного боку. Попадалися навіть цілі по кузову, але після відвідування СТО вони відбраковувалися.

Через 2 тижні клієнт вирішив збільшити бюджет до 9000-9500 $. І під час одного з продзвонів оголошень, я натрапив на продавця, який привозить меган з Європи. Машина з оголошення була вже продана, але продавець сказав, що саме чекає новий Меган 2016 року. При тому, що нам траплялися переважно 2012-2013 роки.

Через 4 дні машина приїхала, і ми її подивилися. Були невеликі підкраси (заднє крило), подушки не стріляли. Пробігу було 166 тис. Для Європи це клас, т.к. там навіть 200 тис. вважається нормальним. Пробіг підтвердився на базі. Перевірили машину на СТО. Техніка опинилася в ідеальному стані. Вкладень не потрібно.

Тож вирішили заплющити очі на підкрас і взяли цей Меган. До речі, комплектація була не BOSE, але вище за середнє. Клієнт задоволений!