Статті

Чек лист. Перевірка авто перед покупкою

Важливою частиною підбору є візуальна перевірка автомобіля. Під час проведення візуального огляду радимо звернути увагу на такі моменти:
Подряпини та більш серйозні ушкодження. Відтінок фарби має бути однорідним, поверхні гладкі. Якщо ви помітите різницю кольору на окремих деталях, це означає, що машина побувала в ДТП. 
Проржавілий кузов і днище. # nbsp;
Наявність проміжків на бампері, дверях і т.д, а також перекосів. # nbsp;
Зафарбовані молдинги, ущільнювачі та хромовані деталі. # nbsp;
Лобове скло. На фірмовому склі обов'язково має бути маркування заводу-виробника, на якому вказується рік випуску. Якщо дата випуску на склі відрізняється від дати випуску машини, а продавець не попередив вас про заміну, то не радимо вам купувати.
Наявність іржі та вироблення на гальмівних дисках. Це може бути наслідком того, що машина довго простоювала.
Ступінь зносу коліс - це дуже важливий показник. # nbsp;
Моторне масло. Воно не може мати запаху гару, містити сторонні домішки або бути чорним. Це показник того, що власник не проводить ТО і може супроводжуватися проблемами з двигуном.
Vin-код. Маркування на деталях та кузові має співпадати з номерами, які вказані в ПТС.
Килимки в салоні. Підніміть килимки та уважно подивіться, чи немає слідів рихтування та перефарбовування. # nbsp;
Подушки безпеки. Якщо колір заглушки та обробки не збігається, а також є подряпини, потертості тощо, це свідчить про те, що подушки спрацьовували. # nbsp;
Оббивка на стелі. Брудна оббивка – свідчення того, що машину погано доглядали. Обвиска, що провисла або спучена, говорить про те, що проводилося неякісне чищення, або машина неакуратно експлуатувалася.
Обшивка у салоні. По ній легко можна зрозуміти ступінь зношування автомобіля і про те, наскільки дбайливо до нього ставляться.
Перевірте, наскільки добре працюють усі важелі, опції та системи на панелі приладів. Обов'язково переконайтеся, що печка, спліт-система та аудіосистема справні.
Перевірте дах. Якщо на ній є нерівності та шорсткості, то автомобіль перефарбовувався.
Переконайтеся, що машину не веде убік під час руху
Зверніть увагу на звуки під час їзди
Спробуйте різко загальмувати – кермо не повинне бити.
Зверніть увагу на колір диму, коли додаєте оберти, чорний колір неприпустимий. Також не повинна стрибати стрілка обертів.
Зайдіть на сайт Державтоінспекції МВС та перевірте авто на викрадення або арешт за його   держномеру або вин-коду
Вимагайте у продавця два комплекти ключів і всі документи на машину. # nbsp;
Радимо вам попросити продавця, щоб він зараз сфотографував авто з різних ракурсів або надіслав вам відео. Адже фотографії на сайті не завжди відповідають дійсності. Оглядати машину рекомендуємо на відкритому майданчику та при денному світлі.