Статті

Запитання до продавця при покупці автомобіля

Якщо ви новачок у покупці авто, рекомендуємо заздалегідь підготувати питання, які потрібно поставити продавцеві. Це допоможе вам отримати всю необхідну інформацію про автомобіль. Моменти, які потрібно уточнити перед покупкою:
Чи брала участь машина у ДТП, і якщо так, то уточнити, наскільки серйозних. Так як великі ДТП можуть призвести до незворотних порушень у роботі всього автомобіля, у системі його безпеки та знизити його динамічні характеристики. # nbsp;
Який ремонт проводився? Так ви зможете перевірити ще раз інформацію про ДТП і дізнатися більше про технічний стан автомобіля. За великого пробігу бажано уточнити, чи робився капремонт. Якщо не робився, то двигун і ходова частина може бути зі значними # nbsp; дефектами.
Кількість власників. У тому випадку, якщо у авто змінилося багато господарів, це може означати, що автомобіль досить проблемний.
Чи є # nbsp; аукціонний лист - документ, що оформляється перед тим, як автомобіль виставляється на торги. У ньому міститься докладна технічна інформація, в тому числі комплектація, перелік всіх дефектів і поломок, включаючи найменші подряпини на кузові.
За яких умов експлуатувалася машина? Інформація про умови експлуатації допоможе вам визначити, наскільки автомобіль зношений. Найчастіше міські машини мають великий запас міцності, але не завжди. Наприклад, японські автомобілі експлуатуються на дорогах із ідеальним покриттям. І при однаковому пробігу з вітчизняними автомобілями вони будуть у набагато кращому стані.
Які поломки та проблеми є у автомобіля? Порядний продавець розповість про всі поломки.
В оголошенні обов'язково має бути зазначений рік випуску, пробіг та комплектація. Фактично, інші питання не потрібні. Найголовніше, отримати чіткі відповіді та переконатися в їхній правдивості, провівши огляд автомобіля.

Якщо не впевнені, що справитеся, можете замовити послугу автопідбору і всі питання візьме спеціаліст.