Статті

Як максимально скинути ціну при покупці автомобіля?

До зустрічі з продавцем радимо вам постаратися отримати будь-яку можливу інформацію про машину. Постарайтеся дізнатися про всі його слабкі місця та існуючі неполадки. Також можна помоніторити вартість авто аналогічних моделей, і таким чином визначити приблизну вартість обраного вами екземпляра.

Визначення реальної ціни авто

Перш ніж почати торгуватися, ви повинні постаратися оцінити реальну вартість авто. Що вам у цьому може допомогти?

Провести зовнішній огляд. Для початку слід перевірити, чи є сколи, подряпини чи проржавілі місця. Також слід оцінити, у якому стані ЛПК.
Визначити, наскільки зношені протектори, в якому стані знаходяться шини, і чи укомплектований автомобіль запасним комплектом гуми.
Подивитися, в якому стані салон: на сидіннях та обшивці даху не повинно бути потертостей, пошкоджень та плям. Перевірити, чи є подряпини на рульовому колесі та торпеді.
Перевірити, як працює двигун на холостому ходу та після прогріву.
Провести перевірку роботи склопідйомників, пічки, світла та іншої електрики.
Перевірити роботу двигуна на невеликій швидкості. Переконатися, що під час роботи підвіски не виникають сторонні шуми. Потім збільшити швидкість до 70-90 кілометрів, і перевірити, чи не заносить автомобіль убік, чи він тримає дорогу, чи не б'є кермо.
Заглушити двигун і заглянути під капот. Переконатись, що замок справний. Провести перевірку рівня технічних рідин. # nbsp;
Щоб перевірити, в якому стані знаходяться основні вузли автомобіля та підвіска, радимо разом із власником транспортного засобу заїхати на СТО. Там же можна загнати його на підйомник і визначити, в якому стані знаходиться днище, система вихлопів, перевірити, чи масло не тече.

Після проведення такої діагностики ви зможете визначити загальний стан автомобіля. І виходячи з цього можете спробувати збити ціну.

Перевірка документів. Техогляд

При покупці авто зверніть увагу, чи є всі необхідні документи та відмітки про те, що плановий техогляд проводився фахівцями сервісного центру (на час гарантійного обслуговування). Якщо автомобіль ремонтувався в гаражі, можете сміливо починати торгуватися.

Якщо на пропозицію провести спільний техогляд у спеціалістів автосервісу власник не погоджується і не відповідає на ваші питання про можливі поломки, це може означати, що йому є що приховувати. Адже при професійному огляді можуть вилізти різні несправності, невидимі на перший погляд. І це також є підставою для торгу.

У тому випадку, коли продавець не надає вам жодної інформації про ремонт, техогляд, ДТП і так далі, радимо вам відмовитися від угоди з таким продавцем. Адже може виявитися, що при користуванні автомобілем ви знайдете дуже серйозні несправності, і виникне необхідність дорогого ремонту.

Як торгувати?

Після завершення огляду автомобіля настає час торгуватися. Рекомендуємо вам згадати всі недоліки, виявлені під час діагностики машини. Також знову перевірте, чи всі документи на місці. Звичайно, мало хто погоджується на пристойні поступки у ціні. Але в той же час, майже всі старі машини рідко   відповідають заявленій вартості.
Отже, яким чином отримати бажану знижку?

Зверніть увагу продавця на ті проблеми в авто, які були виявлені при огляді. Так ви зможете попросити скинути ціну (радимо вам заздалегідь дізнатися скільки це може коштувати)

Коли власник машини відмовляється зробити знижку, повідомте йому про те, що у вас на прикметі ще кілька машин, і вдайте, що йдіть.

Намагайтеся спочатку домовитися про велику знижку. Її величина може коливатися від 1-2 до 10-20 відсотків. Це залежить від того, в якому стані авто. Якщо стан машини добрий, то вдала знижка 3-5 відсотків, залежно від ціни. Якщо господар не погоджується з вашою пропозицією, постарайтеся знайти компромісне рішення.

Якщо авто давно виставлене на продаж, спробуйте зіграти на цьому. Скажіть власнику, що якщо його не куплять зараз, згодом він ще більше втратить ціну. # nbsp;

Спробуйте завоювати прихильність господаря авто, потім це може допомогти вам у спробі виторгувати знижку. Постарайтеся виявляти дружелюбність, але в той же час не погоджуйтеся з ним у всьому. ваше завдання – змусити продавця поділитися необхідною інформацією та отримати хорошу знижку.

Покажіть власнику, що ви готові купити автомобіль зараз, і у Вас є гроші. У такому разі продавець може погодитися на знижку. # nbsp;

Якщо під час передпродажного огляду автомобіля ви виявили приховані неполадки та дефекти, ви можете оцінити його реальну вартість. Це будуть додаткові аргументи під час торгів. І останнє - якщо ви володієте даром переконання, і майстер у веденні переговорів, будьте впевнені, продавець погодиться на ваші умови.

Успішність торгу при покупці автомобіля залежить від того, як добре покупець зможе оцінити його стан. Вміння знаходити приховані дефекти і наближення поломки - мабуть, найголовніше у передпродажному огляді машини. Також важливо вміти домовлятися і розташовувати себе співрозмовника, мати дар переконання. І тут можна розраховувати хороший собі результат.

Торг при покупці – один із важливих бонусів, який отримують клієнти, які замовляють автопідбір у Автогуру.