Звіти

Volkswagen Golf для Сергія

Із Сергієм ми були давно знайомі. І ось він дозрів придбати свій перший автомобіль, і замовив у мене автопідбір під ключ.

Чітких переваг за моделями у Сергія не було. Потрібен був надійний, економічний, легкий в обслуговуванні автомобіль у бюджеті 8000-11000 $.

Розглядали нові Skoda Octavia, Volkswagen Polo, Hyundai Accent, але не вистачало бюджету. Подивились 5 автомобілів, серед яких були Octavia, Polo, Accent, Kia Rio, Ford Focus. Вони нас не задовольнили: було багато підкрас, великий пробіг.

І потім в інтернеті потрапив варіант Volkswagen Golf 2012 року, 1.6L двигун, механіка. Поїхали, подивилися. Варіант виявився гідним. Авто було придбано в Україні у офіційного дилера. По кузову весь цілий, без ДТП та підкрасів. З візуальних нюансів тріщина на лобовому склі, а також потрібно поміняти стійку стабілізатора. В іншому варіант варіант відмінний.

До речі, знайти Golf у пристойному стані в Україні непросто. Складність у тому, що Гольф – народний автомобіль. Люди їх люблять та їздять довго. Також в Україні багато пригнаних авто з Європи з пробігами за 200. Тож нам пощастило. І Сергій став щасливим володарем першого автомобіля, з чим я його вітаю!