Залишіть свій номер і я вам передзвоню
Або наберіть мій номер:
+38(067)212-19-21
Разові перевірки авто
Автопідбір під ключ
Супровід у МРЕВ
Консультації

АВТОПІДБІР
ВІД ПРОФЕСІОНАЛУ

КИЇВ ТА ВСЯ УКРАЇНА

AUTOGURU
 • 13 років досвіду
  Знаю про автомобілі все. Використовую всі свої знання та досвід, щоб підібрати вам ідеальне авто
 • Працюю на совість
  Я ціную довгострокові стосунки та рекомендації. Тому працюю поки клієнт не буде повністю задоволений автомобілем
 • Завжди на зв'язку
  На кожному кроці тримаю клієнта в курсі. Після кожного огляду автомобіля надсилаю фото та відео-звіт
 • Гарантую результат
  Беруся лише за реальні завдання. Якщо раптом не знаходимо відповідний автомобіль, то повертаю гроші

ПІДБЕРУ АВТО,
ЯКЕ НЕ ПІДВІДЕ

Детально перевіряю автомобіль перед покупкою та формую звіт для клієнта
ЩО Я ПЕРЕВІРЯЮ?
 • Перевірка документів
  Перевірка VIN-номера. Перевірка сервісної історії. Наявність та справжність документів.
 • Перевірка за базами
  Перевірка автомобіля за базами на викрадення або заставу, участь у ДТП, наявність обмежень щодо реєстрації.
 • Кузов та геометрія
  Перевіряю кузов на предмет ремонту, участі у ДТП, деформації, заміни елементів чи повторного фарбування. За допомогою профоустаткування вимірюю товщину ЛКП на відповідність нормам виробника.
 • Електрика та електроніка
  Перевіряю всі електронні системи та датчики: кондиціонер, склопідйомники, парктроніки, омивачі тощо.
 • Двигун та КПП
  Визначаю надійність двигуна за допомогою електронної діагностики та візуального огляду. У роботизованих КПП заміряю залишок зчеплення, щоб передбачити ресурс, що залишився.
 • Комп'ютерна діагностика
  Для кожної марки автомобіля використовую спеціальні сервісні програми. Це дозволяє перевірити стан двигуна, роздатки, коробки, гальм та системи безпеки автомобіля.
 • Пробіг
  За допомогою сервісного обладнання дізнаюся про реальний пробіг автомобіля.
 • Ходова частина
  Ходову перевіряю під час тест-драйву, та на підйомнику на СТО.

13 РОКІВ
ЗАЙМАЮСЯ АВТОПІДБОРОМ

В'ЯЧЕСЛАВ СТЕПАНЧЕНКО
7 років був керуючим автопарку та відповідав за технічний стан легкових авто. З 2008 року підбирав авто для друзів та знайомих, а потім почав працювати професійно.

За 13 років підібрав для своїх клієнтів понад 400 автомобілів. Багато клієнтів стали хорошими друзями.

Якщо з машиною щось не так, то я це відчуваю. Іноді знаходжу такі речі, про які не знають навіть самі власники. Це допомагає відібрати для моїх клієнтів найкращі автомобілі
автоексперт

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

1. ОКРЕМІ ПОСЛУГИ

Разові та пакетні перевірки авто. Працюю з автомобілями від 2009 року випуску
More products

2. АВТОПІДБІР ПІД КЛЮЧ В УКРАЇНІ

Професійна допомога у підборі авто. Працюю з автомобілями від 2009 року випуску
Автопідбір під ключ
500$
Бюджет на авто
ВІД 20 000$+

✔ Пошук варіантів
✔ Перегляди та перевірка на СТО
✔ Комп'ютерна діагностика
✔ Торг із продавцем
✔ Супровід у МРЕВ (послуги МРЕВ оплачує клієнт)
ЗАКАЗАТЬ
ГАРАНТУЮ ЯКІСТЬ СВОЄЇ РОБОТИ
Даю гарантію 1 місяць на підібраний автомобіль, на коробку та двигун.

ВИКОНАНІ ЗАМОВЛЕННЯ

  КИЇВ

  Яку модель вибрати
  Який потрібен бюджет
  Як шукати та перевіряти авто
  Які є нюанси техобслуговування

  БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ З АВТОПІДБОРУ

  автоексперт
  В'ЯЧЕСЛАВ СТЕПАНЧЕНКО
  ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

  ДИВІТЬСЯ ВІДЕО НА МОЄМ КАНАЛІ

  ПЕРЕЙТИ НА YOUTUBE

  ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

  Відправляючи заявку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

  КОНТАКТИ

  автоексперт
  В'ЯЧЕСЛАВ СТЕПАНЧЕНКО
  пн-сб, 9-19
  Партнерське СТО:
  вул. Сім'ї Кульженка 26/28

  На СТО робимо повну діагностику авто перед покупкою, коли виконуємо автопобор у Києві. Також виконуємо автопідбір по Україні з виїздом в інші міста.
  Статті

   Автогуру: автопідбір у Києві та по всій Україні

   Вирішили купити автомобіль? Цікавлять дешеві варіанти? Але при цьому важливо, щоби й функціонал не підвів? Тоді вам потрібен експерт з підбору авто, який впевнено орієнтується не тільки на ринку пропозицій, а й у технічних нюансах іномарок і все ще популярних моделей вітчизняного автопрому. Фахівець зможе знайти варіанти, орієнтуючись на бюджет, оцінить авто, перевірить всі документи, проведе діагностику, допоможе оформити угоду і узаконити всю процедуру. Заманливо? Компанія Автогуру готова допомогти вам з покупкою автомобіля, що стоїть, який не піднесе сюрпризів у дорозі. Над підбором авто для вас працюватиме автоексперт, який добре знається на всіх нюансах оцінки транспортних засобів.

   Що входить у послугу допомоги у покупці авто

   Допомога у купівлі авто в Україні від autoguru полягає у комплексному доборі транспортного засобу для майбутнього власника. Вона передбачає:

   • Пошук варіантів. Враховуються побажання клієнта до марки та моделі авто, наявний бюджет. Можна додатково висловити індивідуальні побажання до кольору, комплектації салону, іншим фішкам, які мають бути у вашої ластівки. Виконується автопідбір в Україні за пропозиціями, що є на ринку.
   • Перевірка документів. Автопідбір у Києві пов'язаний із ризиками вибору не тільки справного, а ще й «чистого» у плані закону автомобіля. Автоексперт перебирає всіх документів продавця, включаючи його декларація про транспортний засіб, відсутність штрафів, інших санкцій. Проводиться перевірка, чи авто потрапляло в аварію, чи не значиться у викраденні.
   • Перегляди та перевірка на СТО. Купівля авто з автоекспертом є насамперед із погляду технічної складової. Машина не лише оглядається візуально, а й тестується. Спочатку діагностику проводить сам експерт, а потім він (за бажанням клієнта) може отримати додаткову оцінку авто в автосервісі. Це дозволяє виявити всі приховані проблеми, про які хотів би замовчати продавець.
   • Торг із продавцем. Якщо машина підходить за технічними параметрами, але не вписується до бюджету, автоексперт веде переговори з продавцем про можливе зниження вартості. При цьому він знає, на які моменти можна звернути увагу, щоб довести своє рішення.
   • Супровід у МРЕВ. Вам не потрібно витрачати час та вивчати всі нюанси переоформлення транспортного засобу на себе. Цим займеться автоексперт, який знає порядок процедури і зможе зробити все за лічені години.
   В результаті ви отримуєте автопідбір під ключ, що дозволить у короткий термін вибрати транспортний засіб з найменшими витратами коштів, сил та часу.

   Що перевіряється під час оцінки авто

   Допомога в купівлі авто від Автогуру – це не просто моніторинг пропозицій на ринку. Це насамперед перевірка автомобіля на справність та відповідність заявленому функціоналу, а також «легальність» авто. Проводиться перевірка:

   • документів. З'ясовується сервісна історія, достовірність документів, відповідність VIN-номера.
   • За базами. Автомобіль перевіряється за базами на участь у ДТП, викрадення, застава, обмеження щодо реєстрації.
   • Кузова та геометрії. Оцінюється товщина ЛКП на відповідність нормам виробника, виявляються приховані деформації, заміни елементів, тюнінг, відновлення.
   • Двигуна та КПП. Тестується ресурс, аналізується необхідність прокачування, заміни.
   • Електрики та електроніки. Перевіряється справність всіх заявлених виробником елементів.
   • Ходова частина. Виконується тест-драйв. Додатково машина тестується на СТО.
   • Пробігу. Реальний пробіг дізнається із використанням сервісного обладнання.
   В результаті, на момент покупки клієнт знає всі нюанси про авто і може ухвалити рішення, чи варто вкладати в нього гроші чи краще пошукати нові варіанти.

   Переваги автопідбору з експертом

   При купівлі авто є два варіанти - вибрати машину самостійно або знайти автоексперта в Україні, який займеться питанням автопідбору або проведе разову експертизу іномарки, що вам сподобалася. Перший варіант залишає за вами всю відповідальність за подальшу експлуатацію автомобіля. Якщо ж ви вирішите скористатися допомогою у покупці автомобіля в Києві від компанії Автогуру, то автоексперт зробить процедуру вибору комфортною, а результат – надійним. Він позбавить вас від:

   • Витрати часу. Автопідбір у Києві здійснюється за доступними базами. При цьому ми знаємо, де представлені варіанти від власників та автосалонів, які не завищують цін і можуть запропонувати справді великий вибір.
   • Пошук додаткових коштів на покупку. З клієнтом на момент укладання договору погоджується ціна, за яку він хотів би купити автомобіль. Підбір здійснюється у межах встановленої суми.
   • Ризиків купівлі машини "з сюрпризами". При виборі авто у Києві незалежний експерт зацікавлений у тому, щоб задовольнити запит клієнта та надати гарантії на свою роботу. Йому немає сенсу приховувати дефекти та нюанси, які він виявить. При цьому досвід та знання в особливостях різних моделей та марок авто дозволяють йому побачити навіть ті недоліки, про які не знає власник транспортного засобу. Таким чином, якщо ви думаєте, що ціна послуг автоексперта завищена, і ви можете самостійно звернутися до автосервісу, це не так. Адже на СТО ви оплачуватимете кожен огляд. Водночас автоексперт з підбору авто відразу зможе відсіяти низку варіантів.
   • Необхідність вивчати всі нюанси оформлення автомобіля. Автопідбір під ключ дає змогу отримати не лише автомобіль, а й документи на нього. Все оформлення спеціаліст робить сам, що дає можливість швидко сісти за кермо вибраної машини
   Від імені компанії Автогуру автодобір здійснює В'ячеслав – незалежний автоексперт із багаторічним стажем, на рахунку якого десятки вдалих покупок. Якщо ви не готові ризикувати, хочете отримати автомобіль, за кермом якого впевнено почуватиметеся на дорозі, то зверніться за допомогою в підборі авто в Києві до нас. Для цього зателефонуйте чи залиште заявку на сайті.
   © 2022, AUTOGURU
   Сайт розробив