Залишіть свій номер і я вам передзвоню
Або наберіть мій номер:
+38(067)212-19-21
Огляд авто, перевірка ЛКП
Комп'ютерна діагностика
Тест Драйв
Звіт клієнту

Виїзна перевірка авто перед покупкою

КИЇВ ТА ВСЯ УКРАЇНА

AUTOGURU
 • 13 років досвіду
  Знаю про автомобілі все. Використовую всі свої знання та досвід, щоб підібрати вам ідеальне авто
 • Працюю на совість
  Я ціную довгострокові стосунки та рекомендації. Тому працюю поки клієнт не буде повністю задоволений автомобілем
 • Завжди на зв'язку
  На кожному кроці тримаю клієнта в курсі. Після кожного огляду автомобіля надсилаю фото та відео-звіт
 • Гарантую результат
  Беруся лише за реальні завдання. Якщо раптом не знаходимо відповідний автомобіль, то повертаю гроші

ПІДБЕРУ МАШИНУ,
ЯКА НЕ ПІДВІДЕ

Проводжу детальну перевірку автомобіля перед покупкою та формую звіт для клієнта
ЩО Я ПЕРЕВІРЯЮ?
 • Кузов та геометрія
  Перевіряю кузов на участь у ДТП та предмет ремонту, заміни елементів, деформації або повторного фарбування. За допомогою товщинометра вимірюю товщину покриття на відповідність нормам.
 • Двигун та КПП
  Визначаю надійність двигуна через візуальний огляд та електронну діагностику. У роботизованих КПП вимірюю залишок зчеплення, щоб передбачити ресурс, що залишився.
 • Комп'ютерна діагностика
  Для кожної марки машини я використовую спеціальні сервісні програми. Це дає перевірити стан двигуна, коробки, роздатки, системи безпеки автомобіля та гальм.
 • Електрика та електроніка
  Перевіряю стан датчиків та електронних систем: склопідйомники, кондиціонер, омивачі, парктроніки тощо.
 • Ходова частина
  Ходову частину перевіряю під час тест-драйву, та детально – на витягу на СТО.
 • Пробіг
  За допомогою сервісних програм, а також через бази СТО та дилерів дізнаюся реальний пробіг автомобіля.

13 РОКІВ
ЗАЙМАЮСЯ АВТОПІДБОРОМ

В'ЯЧЕСЛАВ СТЕПАНЧЕНКО
7 років був керуючим автопарку та відповідав за технічний стан легкових авто. З 2008 року підбирав авто для друзів та знайомих, а потім почав працювати професійно.

За 13 років підібрав для своїх клієнтів понад 400 автомобілів. Багато клієнтів стали хорошими друзями.

Якщо з машиною щось не так, то я це відчуваю. Іноді знаходжу такі речі, про які не знають навіть самі власники. Це допомагає відібрати для моїх клієнтів найкращі автомобілі
автоексперт

ЦІНИ НА ВИЇЗНУ ДІАГНОСТИКУ АВТО

Виїзна перевірка автомобіля перед покупкою. Працюю з автомобілями від 2009 року
More products
ГАРАНТУЮ ЯКІСТЬ СВОЄЇ РОБОТИ
Даю гарантію 1 місяць на підібраний автомобіль, на коробку та двигун.

ВИКОНАНІ ЗАМОВЛЕННЯ

КИЇВ

Яку модель вибрати
Який потрібен бюджет
Як шукати та перевіряти авто
Які є нюанси техобслуговування

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ З АВТОПІДБОРУ

автоексперт
В'ЯЧЕСЛАВ СТЕПАНЧЕНКО
ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Відправляючи заявку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

КОНТАКТИ

автоексперт
В'ЯЧЕСЛАВ СТЕПАНЧЕНКО
пн-сб, 9-19
Партнерське СТО:
вул. Сім'ї Кульженка 26/28

На СТО робимо повну діагностику авто перед покупкою, коли виконуємо автопобор у Києві. Також виконуємо автопідбір по Україні з виїздом в інші міста.

Перевірка авто перед покупкою у Києві

Вирішили купити нову іномарку чи хочете вибрати раритетний автомобіль? Тоді не забудьте перевірити авто перед покупкою у Києві. Зробити це можна за допомогою автогуру. Наш експерт знає особливості різних марок та моделей авто, орієнтується у слабких місцях кожного автомобіля, вміє швидко проводити комплексну оцінку всіх питань щодо ціни, технічних характеристик, документів транспортного засобу. Передкупівельна діагностика авто за допомогою Автогуру дозволить купити машину без прихованих ризиків.

Коли потрібна передкупівельна діагностика автомобіля в Києві

Послуга перевірки авто перед покупкою може надаватися:
 • Одноразово. Можна замовити перевірку авто безпосередньо перед оформленням угоди купівлі-продажу. У цьому випадку ви самостійно вибираєте машину, а потім запрошуєте експерта для її перевірки. Це дає можливість знизити ризики придбання транспортного засобу із прихованими дефектами. Однак часу на пошук авто може бути витрачено більше, ніж пішло на ті ж дії експерта.
 • Під час підбору авто. Якщо ви звернулися в Автогуру для підбору авто, то за умовами договору можна спочатку вибрати машину, порівнявши кілька варіантів по фото та вихідним характеристикам від продавця. Коли клієнт визначається з вибором, проводиться перевірка автомобіля перед покупкою в Києві.
 • Під час надання послуги вибору авто під ключ. Ви можете скористатися можливістю вибрати з кількох варіантів із уже протестованими експертом характеристиками. У цьому випадку експерт перевіряє кілька машин, що вам сподобалися, і ви швидко зможете вибрати ту, яку хочете купити.
Діагностика перед покупкою авто може знадобитися, якщо ви:
 • Бажаєте купити машину в автосалоні. Вибираючи машину в автосалоні, багато хто вважає, що так вони страхують себе від ризиків прихованих поломок авто. Однак, це не так. Не всі салони повністю діагностують транспортні засоби, які потрапляють на продаж. Тільки в ході додаткових тест-драйвів та комп'ютерної діагностики вдається виявити низку неполадок, які з одного боку знижують вартість машини, а з іншого боку – можуть стати серйозною проблемою для майбутнього власника авто.
 • Плануєте вибрати автомобіль. Купуючи машину на вторинному ринку, кожен хоче максимально заощадити. При цьому продавець зацікавлений здійснити продаж у тому стані, в якому знаходиться авто, щоб не вкладати додаткових коштів та не підвищувати початкову вартість. Залежно від виду прихованих поломок наступний ремонт може цілком виправдати низьку вартість б/в автомобіля, а в іншому – ви більше витратите на ремонт, ніж заплатили б за транспортний засіб без подібних нюансів.
 • Збираєтеся самостійно оформити угоду. Виїзна комп'ютерна діагностика авто стане додатковою гарантією безпечної угоди. Ви будете впевнені, що придбання відповідає тим характеристикам, які заявлені під час продажу.
По суті, перевірка авто перед покупкою дозволяє звести до мінімуму ризики, пов'язані з придбанням машини з прихованими дефектами або неблагополучною історією.

Що входить у перевірку авто перед покупкою

Виїзна діагностика автомобіля в Києві передбачає:
 • Огляд авто, перевірка ЛКП.
 • Комп'ютерна діагностика.
 • Тест Драйв.
 • Звіт клієнту.

Що перевіряє автоексперт

Перевірка машини перед покупкою у Києві передбачає перевірку таких параметрів:
 • документи. За VIN-номером здійснюється легальність автомобіля: можливі застави, штрафи, участь у ДТП, викрадення.
 • Кузов та геометрію. Будь-який ремонт після ДТП, тривала експлуатація, інші пошкодження кузова можуть спричинити перекоси геометрії. При цьому помітити, на перший погляд, такі дефекти може не кожен. Допомога експерта в діагностиці кузова дозволить уникнути додаткових витрат на ремонт.
 • Електрику та електроніку. За допомогою спеціального обладнання здійснюється діагностика всіх систем.
 • Двигун та КПП. Визначається надійність двигуна за допомогою електронної діагностики та візуального огляду.
 • Пробіг. З метою швидкого продажу автовласники можуть скрутити пробіг, що введе в оману покупця. Якщо вибрано авто щодо нової моделі, то можна припустити, що воно стояло в гаражі і мало експлуатувалося. Насправді, може бути все інакше. Адже власник іномарки міг щодня їздити транспортним засобом, що призводить до зносу деталей та вузлів.
 • Ходова частина. Перевіряється на СТО та під час тест-драйву.
Пам'ятайте, що діагностика авто перед покупкою - це гарантія покупки машини, яка відповідає вашим очікуванням і відповідає заявленим характеристикам. Тому не заощаджуйте на послугах експерта. Адже вони позбавлять вас дорогого ремонту.
© 2022, AUTOGURU
Сайт розробив